Gizlilik Politikası

gereklibelgeler.net Olarak Google’nin reklam politikasına tabiidir. Site reklamları Google reklamlarının site de görüntülendiği DoubleClickDart içermektedir.

Üçüncü taraf satıcıların

Üçüncu taraf satıcı olarak Google gereklibelgeler.net sitemizde yayınlamak için çerezleri kullanmaktadır. Kullanılan bu sistem ile internet üzerinde yapılan aramalara bağlı olarak kullanıcıya önerilen reklamları kullanıcıya sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen Tıklayınız..

Google Web sitemizi ziyaret ettiği zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek ve daha fazla bilgi için