enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

TTNET İnternet Başvuru İçin Gerekenler

TTNET İnternet Başvuru İçin Gerekenler

TTNET Abonelik Başvurusu ve Gerekli Belgeler

TTNET abonelik başvurusu gerekenler mevcut internet hizmetlerini şu aşamada üçe ayırdı. Artık Ultranet, Hipernet ve Fibernet şeklinde adlandırdığı internet hizmetlerine ek olarak sabit telefon ve Tivibu paketleriyle de hizmet vermektedir. TTNET abonelik başvuru ve gerekli evraklar listesini anlattığımız bu içerik ile beraber çok daha rahat bir şekilde TTNET internet abonelik başvurusunda bulunabileceksiniz. TTNET internet kampanyaları ve hizmeti ile sürekli olarak kendisini güncelleyen bir şirket olarak karşımıza çıkıyor.

TTNET İnternet Başvurusu İş Yeri İçin Gerekli Belgeler

  • İşyeri vergi levhası
  • Ticaret Sicil Belgesi (Avukat, Doktor ve Muhasebeciler hariç),
  • Kimlik ve fotokopisi
  • Şirket kaşesi

ttnet-internet-başvurusu-ve-gerekli-belgeler

TTNET İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

TTNET internet başvurusu için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İnternet başvurusunu online yollardan yapabileceğiniz gibi ayrıca alternatif yollardan da yapabilirsiniz.

  • SMS ile başvuru ttnet internet başvurusu yapmak için İnternet yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz.
  • TTNET internet başvurusu yapabilmek için ayrıca müşteri hizmetleri hattını da kullanabilirsiniz. 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşabilir ve telefondan internet başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Ayrıca fiziksel olarak TTNET bayi ve ofislerini kullanabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan herhangi bir TTNET bayisi veya ofisine giderek İnternet başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapabileceğiniz noktalar TTNET resmi web sitesi içerisinde yer alıyor.
  • Ayrıca TTNET mobil uygulaması sayesinde TTNET internet başvurusu yapabilirsiniz. Mobil cihazınızın uygulama mağazasından indirebileceğiniz “Mobil İşlem” uygulaması sayesinde ttnet internet başvurusu yapabilirsiniz.

TTNET İnternet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Türkiye’de tüm sokak, cadde ve apartmanlara ADS altyapı hizmetini sağlamıştır. Ancak bulunduğunuz konumda internet altyapısı bulunmuyor ise altyapı çekilme talebini yine TTNET’a verebilirsiniz. Bu sayede ilgili incelemeler sonucunda internet altyapı sahibi olabilirsiniz.

Eğer TTNET tarafından dairenize kadar getirilmiş olan ADSL altyapı hizmeti bulunuyor ise yukarıdaki verdiğimiz başvuru yollarından herhangi biriyle ttnet internet başvurusu yaptıktan 24 saat sonra müşteri temsilcileri tarafından aranacaksınız. Müşteri temsilcileri sizden ADSL kurulumu için randevu alacaklar.

Bu aşamadan sonra ise tek yapmanız gereken beklemek olacak. TTNET ekipleri ortalama olarak 3 gün içerisinde başvuru için vermiş olduğunuz adrese gelecekler. Kurulum için gerekli olan sözleşmeyi okuyacak ve imzalayacaksınız. Eski usul bir ekip ise sizden kimlik fotokopisi isteyebilir. Ancak genellikle ttnet internet başvurusu için kimliğiniz tablet yardımı ile taranır ve merkeze gönderilir.

TTNET teknik ekibi sözleşme aşamasından sonra modem kurulumu için evinize girecekler. Bu aşamada yine yapmanız gereken sadece beklemek olacak. Teknik ekip işlemini bitirdikten sonra aktivasyon kontrolü yapacak. Bu aşamada “Online İşlem” merkezi şifreniz ve kablosuz ağ şifreniz size hem teknik ekip tarafından hem de SMS yolu ile verilecektir.

TTNET İnternet Başvuru İçin Gerekli Evraklar

TTNET İnternet başvuru için gerekli evraklar eskisi kadar sıkı değil. Bu sebeple sadece kimlik bilgilerinizi kullanarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Çok gerekmese de bazen kimlik fotokopisi gerekebiliyor. Her türlü ihtimale karşı yanınızda bulundurmanız önemli. TTNET internet başvurusu için için gerekli işlemler bu kadardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.