enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Carrefoursa Bayilik Şartları

Carrefoursa Bayilik Şartları

CarrefourSA Bayilik İçin Gerekenler

Avrupa’nın öncü, Türkiye’nin ise en büyük satın alma gücü olan CarrefourSA bayilik almak ve ailesine dahil olmak artık çok kolay. CarrefourSA bayilik veriyor mu? sorusuna yanıt verelim ever  Eğer yeterli yatırımınız, kiralık yeriniz var ve market sektöründe tecrübelerinizi kullanarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız, siz de CarrefourSA bayilik sahibi olabilirsiniz.

Elbette CarrefourSA bayisi olmak ve şirketi açmak için gerekli belgeler ve aranan şartlar bulunmaktadır. Güvenilir marka imajı ve geniş ürün yelpazesi olan bu market hassas denetimler ve şartlar koşmaktadır. CarrefourSA ailesinin bir parçası olmak istiyor ve bu şartları sağladığınızı düşünüyorsanız, CarrefourSA’nın kendi sitesi üzerinden gereken bilgi ve belgeleri vererek CarrefourSA bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Peki CarrefourSA bayilik şartları nelerdir?

carrefoursa-bayilik-için-gerekenler-bayilik-veren-firmalar

CarrefourSA Bayilik İçin Gereken Kriterler

Elbette birçok işyeri gibi sizin de gıda sektöründe bir tecrübeniz olması, hevesinizin olması veya kaliteli ekip arkadaşlarınızın bulunması gerekmektedir. CarrefourSA bayilik açmak sahibi olmak için elinizde yeterli yatırımınızın bulunması da diğer önemli bir koşuldur. Çünkü siz karlı ve büyük bir işletme açacaksınız. CarrefourSA büyük il ve ilçelerde, turistik bölgelerde, site ve rezidanslarda ve AVM’lerde açılabilmektedir.

CarrefourSA Elinde lokal marketi bulunan veya başka bir bayilik sahibi olanlara bu konuda öncelik vermektedir. Marketinizin veya elinizde bulunan kiralık yerin konumunun güçlü olması, ana cadde üstü veya yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca süper market için önünde ücretsiz otopark imkanının da bulunması gerekmektedir.

CarrefourSA Mini market için 120-280 m2’lik bir satış alanına, CarrefourSA Süper market için ise 300-600 m2’lik bir satış alanına sahip olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz marketin veya kiralık yerin nerede olduğu, şirketinizin ismi, mevcut bayiliğiniz veya şu anda market işletip işletmeme durumunuz CarrefourSA’nın kendi sitesi üzerinden bayilik başvurusu yaparken vermeniz gereken bilgilerden bazılarıdır.

CarrefourSA Bayilik İçin Elinizde Bulunması Gereken Sermaye

CarrefourSA güçlü bir marka imajına sahip bir markettir ve hiçbir masraftan kaçınmamanız gerekecektir. CarrefourSA bayilik açılış sürecinde size biraz maliyetli olsa da kısa sürede karınızı katlayacak bir yatırımdır. Eğer elinizde hazır bir marketi dönüştürecekseniz ekipman inşaat malzemeleri 100-500 bin TL arası değişmektedir. Mini veya süper formatta oluşu bu fiyatı etkilemektedir.

Eğer kiralık yeriniz ilk defa market formunu alacaksa bu maliyet CarrefourSA Mini için m2 başına 2.5-3.5 milyon TL, CarrefourSA Süper için m2 başına 2-2.5 milyon TL’dir. Bunlara ek olarak bankadan 200-600 bin arası teminat mektubu alınmalıdır.

CarrefourSA Bayilik İçin Gereken Belgeler

Öncelikli olarak CarrefourSA bayilik için devlet kurumlarında ticaret yapmanıza engel olacak herhangi bir sicilinizin bulunmaması gerekmektedir. Adli sicil kaydı belgeniz temiz olmalıdır. Bankadan teminat mektubu almanıza engel herhangi bir durum olmaması gerekmektedir. Her şey tam olduğunda ise şirket sahibi olmak için gerekli yasal izinleri ve belgeleri alabilmek için en az 1 yıllık şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Bütün koşulları sağlıyorsanız yüksek bilinirliği olan, çokça tercih edilen ve güçlü bir lojistik ağı bulunan CarrefourSA ailesine kendi web sitesi üzerinden  CarrefourSA bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.