enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Sami Kiresepi Kimdir? Nereli Dini Kiminle Evli Nikah Şahidi

Sami Kiresepi Kimdir? Nereli Dini Kiminle Evli Nikah Şahidi

Sami kiresepi kimdir? Sami kiresepi  santa farma ilaç sanayisinin patronu olarak bilinmektedir. Son zamanlarda yapmış olduğu Rachel araz kiresepi  evlilik ile çokça konuşulmakta ve hayatı kişiliği yaşı nereli olduğu, Sami kiresepi Türk’ mü Düğünü ve nikah şahidi kimdir? En çok  merak edilen konuları. Sizler için sami kiresepi hakkında bir araştırma yapıp makale hazırladık.

Sami Kirespi Kimdir?

Sami kiresepi bir Türk iş adamı olup doğum yeri İstanbul’dur İstanbul’da 1 ocak 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dünyanın önde gelen ilaç firması olan santa farma şirketinin sahibi olan Kiresepi 60.000.000 Luk kutu kapasitesi ve 1000 kişilik çalışanı ile ilaç sanayisinin önde gelen firmasının sahibidir. Boyu 1.80cm olan Sami kiresepi 83 kg olup Üniversite mezunu bir iş adamıdır. Oğlak burcu olan kiresepi şu an Rachel araz ile evlidir. İlk evliliğini Alexis Nina ile yapmıştır. Alexis Ninanın boşanma sonrasında 20.000 TL nafaka ve 12 milyon TL tazminat istemesi ile gündeme gelmişti.

Sami Kirespi Evliliği

2013 Yılında Alexis ile boşandıktan son Burcu ESMERSOY ile birliktelik yaşadı ve New York’ta nişanlandı. Ailesinin burcu Esmersoy ile evliliğine karşı çıkmasıyla bu evlilik gerçekleşmedi. Ve ayrıldılar.

2014 Yılında kendisi tasarımcı olan Rachel Araz ile aşk yaşamaya başladılar ve 2016 yılında evlenmeye karar vererek nikah masasına oturdular. Yapmış oldukları bu evlilikten 2 de çocukları dünyaya geldi.

Sami kiresepi ilk olarak iş hayatına 2001 yılında Amerika’da başladı  Johnson johnson ‘da çalışan Kiresepi 2006 yılı itibari ile santa farma ilaç saniyesinde çalışmaya başladı. Santa farma şirketinde ilk olarak Ürün müdürü olarak görev alan Sami kiresepi Pazarlama müdürü bölge tanıtım müdürü gibi görevlerde bulundu.

Sami Kiresepi Nereli ?

Aslen ABD Kökenli Türk İşadamıdır

Sami Kiresepi Dini Nedir?

Sami kiresepi ile ilişki yaşayan burcu Esmersoy din değiştireceğine dair çıkan haberleri yalanlamış Önceki eşim italyan’ dı o zaman değiştirmedim kimse için dinimi değiştirmem cevabını vermişti. Sami kirespi nin dini hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Sami Kiresepi Türk’ mü?

Sami kiresepi İstanbul doğumlu olsa da esas olarak ABD Kökenlidir.

Sami Kiresepi Kiminle Evli Eşi Kimdir?

Sami Kiresepi şu an Rachel Araz ile evlidir.

Sami Kiresepi Kaç Evlilik Yaptı ?

Sami kiresepi şu ana kadar 3 evlilik yapmıştır.

Sami Kiresepi Kaç Yaşında ?

Sami kiresepi şu an 44 yaşındadır.

Sami Kiresepi Annesi

Yorumlar

  1. Faruk Kaya dedi ki:

    iş verdi, para verdi, ekmeğini yedik, yemeğini yedik… Gördük; En büyük, en zengin insan, insana değer veren insandır ve en değerli insan gözü verdiklerinde olmayan insandır… İşte Sami Kiresepi bu kadar zengin insandır, mükemmel insandır.