enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor mu?

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor mu?

İŞKUR iş bulma ve işe alımlar konusunda vatandaşlara yardımcı olduğu gibi son zamanlarda ev hanımlarına evde iş imkânı ‘da sunmaktadır. İŞKUR Evde Paketleme İşi ev hanımlarına evde iş imkânı sunmakta olup isteyen ev hanımlarına evde paketleme işi imkanı vermektedir. Peki iş kur evde paketleme işi kazandırır mı? Evden iş yapmak isteyen vatandaşlarımız ne yapmalı?

İş Kurun Evde İş İmkanları

Neleri kapsıyor başvuru şartları nelerdir? Her ev hanımı iş kur evde paketleme işine başvuru yapabilir mi şartları nelerdir en çok sorulan soruları sizler için cevapladık.

İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayından itibaren yapılan iş ilanları ile alakalı evde hanımlara iş imkanı sunmak için başlattıkları projeler arasında yer alan ev hanımlarının zamanlarını değerlendirip iş gücüne katkıda bulunmalarını amaçlayan evde paketleme hizmetini devlet destekli olarak başlattıklarını duyurdu.

İŞKUR’ da Paketleme İşi Var mı?

İŞKUR evde paketleme işini Ağustos ayı itibariyle yapmış olduğu açıklamada ev hanımlarının kolaylıkla boş zamanlarını değerlendirmeleri için başlattıkları hanımlara evde iş imkanı olarak sundukları projede yapılacak olan işlerin kapsamında yapılabilecek işler olarak poşet katlama, toka ,kulak çubuğu ,sabun, nikah şekeri gibi ürünlerin paketlenmesi gibi işlerin ev hanımlarına verilmesine öncülük etmektedir.

İŞKUR Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

İŞKUR evde paketleme işleri genellikle aşağıdaki sektörlerden oluşmaktadır.

 • Tel toka
 • Tırnak kutulama
 • Cetvel seti hazırlama
 • Sabun paketleme
 • Gömlek yakası dikme ve hazırlama
 • Boncuk hazırlama işleri
 • Peçete halkası yapma
 • Evde maske paketleme
 • Poşet katlama

İŞKUR evde paketleme işleri genellikle hanımlar için standart bir kazanç sağlaya bilmesi için pratik ve el çabukluğu istemektedir. Böylelikle aylık ortalama 1000TL gibi ek kazanç sağlamak mümkündür.

İŞKUR Evde Paketleme Nasıl Başvurulur?

İŞKUR evde paketleme işine başvuru yapmak isteyen ev hanımlarının yapması gereken ilk şey en yakın iş kur şubesine giderek iş kur evde paketleme işine katılmak istediklerine dair başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. İŞKUR başvuru formunu doldurduktan sonra yetkili iş kur çalışanı tarafından sisteme kayıt işlemi yapılmaktadır. İŞKUR evde paketleme işi için başvuru işlemleri böylelikle tamamlanmaktadır.

İŞKUR evde paketleme işi için Form doldurma işlemleri tamamlandıktan sonra evde paketleme işine başvuru yapacak kadınların varsa eğitim ve sertifika bilgileri sisteme kayıt edilmektedir. Daha sonrasında sistemdeki bilgilere bağlı olarak gelecek olan iş kolundan başvuru yapan ev hanımına uygun İŞKUR evde paketleme işi geldiğinde sisteme kayıt esnasında verilen cep telefonu numarası ile iletişime geçilerek. Yapılacak iş teslim edilmektedir.

İŞKUR online başvuru için Tıklayınız..

İŞKUR Evde Paketleme İşleri Ve Kazançları

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırıyor? İŞKUR evde paketleme işi kazancı paketleme işine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin İŞKUR un sunduğu evde paketleme işlemlerinden biri olan İŞKUR evde nikah şekeri paketlemesi normal rutinde çalışan bir ev hanımı için aylık getirisi yaklaşık 3000TL olabilmektedir.

İŞKUR Evde Boncuk İşi Ne Kadar Kazandırıyor

Evde boncuk yapma işi size gelen boncuk işine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Evde boncuk işi geliri size boncuk işini getiren firmanın istediği kriterlere göre farklılık gösterebilmektedir. Boncuk işinde minimum 600 ila 800 TL arası kazanç sağlamak mümkün olduğu gibi işin niteliğine göre bu fiyatların daha fazlasını kazanmakta mümkündür.

İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu için Tıklayınız

Yorumlar

 1. Döndü Kuruali dedi ki:

  Her yer icin gecerlimi

 2. Güler çelik dedi ki:

  Kayseri için de geçerli mi

 3. Güler çelik dedi ki:

  Yaş sınırı var mı

 4. Zeynep dedi ki:

  Eşimin kredisi olduğu için kirada oldugumhz için eşime yardımcı olmak istiyorum

 5. Arife dedi ki:

  bende paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 6. Suna karagözlüğün dedi ki:

  Evde iş ımkanı varsa ben yapabilirim

 7. Ayşe dedi ki:

  Bn de yapmak istiyorum lütfen

 8. Emra sarı dedi ki:

  İş istiyorum benden

 9. Hatice özyurt dedi ki:

  Heryer için geçerlimi

  1. Hatice özyurt dedi ki:

   Bende iş istiyorum çok ihtiyacım var kızımı dershaneye göndermek istiyorum .heryer için geçerlidir?

Yardım Başvurusu Oyun Hileleri