enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Türk Telekom Abonelik Başvuru İşlemleri

Türk Telekom Abonelik Başvuru İşlemleri

Türk Telekom Abonelik Başvurusu ve Gerekli Evraklar

Türk Telekom Türkiye’nin en köklü iletişim şirketlerinden bir tanesi. Özellikle son 20 yıl içerisinde vermiş olduğu değerli hizmetlerden ötürü halkımız tarafından en sempatik ve sıcakkanlı bulunan şirketlerden bir tanesi. Aynı zamanda şu an Türkiye’deki tek telefon altyapısı sunan şirket olma özelliğini barındırıyor. Bu sebeple sabit telefon için herhangi bir şirkete başvuru yaparken Türk Telekom altyapısını kullandığınızı bilmelisiniz. Bu sebeple çok gerekmedikçe sadece Türk Telekom sabit telefon hizmetine başvurmanız önerilir. Türk Telekom ev telefonu başvurusunda bulunmak için aşağıdaki aşamaları takip etmeniz gerekiyor.

türk-telekom-bireysel-başvuru

Türk Telekom Ev Telefonu Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ev telefonu başvurusu yapabilmek için şu seçeneklere sahipsiniz:

  • Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Türk Telekom mobil uygulaması akıllı telefonların uygulama mağazasında “Mobil İşlem” adı ile bulunmaktadır. Bu uygulamayı indirdikten sonra “Ev Telefonu” seçeneğine tıklayın. Ardından en alt orta kısımda bulunan “Yeni Ürün Başvurusu” seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada sizden Adınız ve soyadınız, iletişim bilgileriniz ve güvenlik kodunu yazmanız istenecek. Güvenlik kodu sayfa içerisinde ayrıca yazıyor. Ardından Gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken sadece Türk Telekom çağrı merkezinin sizlerle iletişim kurmasını beklemek.
  • Türk Telekom sabit telefon başvurusu yapabilmek için ayrıca 444 1 444 çağrı merkezini arayabilir ve başvurunuzu telefondan yapabilirsiniz.
  • Türk Telekom sabit telefon başvurusu için ayrıca Türk Telekom ofisleri veyahut Türk Telekom bayilerine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabileceğiniz noktalar Türk Telekom resmi internet sitesinde yer alıyor.

Türk Telekom Sabit Telefon Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Bireysel başvurular için gerekli evraklar:

  • Kimlik fotokopisi (Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport fotokopisi)
  • Türk Telekom sabit telefon başvurularında 10 TL ücret, ilk faturanıza yansıtılır.

Kurumsal başvurular için gerekli evraklar:

Kurumsal sabit internet başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca 444 4 564 numaralı Kurumsal Müşteri Çağrı Merkezini arayabilir ve bilgi alabilir.

İşlemi yapan şirket yetkilisi ise (İmza sirküsü var ise)

  • İmza Sirküsü
  • Vergi Levhası
  • Faaliyet Belgesi
  • Ticaret Sicil Gazetesi
  • Şirket yetkilisinin Kimlik Fotokopisi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ve Pasaport)

Türk Telekom Sabit Telefon Nakil ve Numara Değişikliği

Türk Telekom sabit telefonunuzu yeni bir adrese nakil edebilirsiniz. Numaranızı nakil ederken ortalama adresten taşınmadan 7 gün önceden bilgi vermeniz gerekiyor. Zira başvuru, işlemler ve nakil işleminin sonlanması çok daha uzun sürebilir. Bu sebeple işlemlerinizin aksamaması adına 7 gün önceden başvuru yapmanız önemli.

Türk Telekom sabit telefonunuza ait numarayı değiştirmek istiyorsanız 444 1 444 numaralı Türk Telekom çağrı merkezini arayarak bilgi vermeniz ve talepte bulunmanız gerekiyor. Talep sonrasında en kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilileri sizlere ulaşarak bilgi verecekler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.