enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Ücretsiz Laptop Bilgisayar Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır

Ücretsiz Laptop Bilgisayar Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır

MEB ücretsiz tablet başvurusu Yapmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Ücretsiz laptop tablet başvurusu pandemi dolayısıyla bir süredir devam etmektedir. Pandemi nedeniyle öğrenimlerini online yapacak olan öğrencilere MEB aracılığı ile ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz tablet laptop dağıtımı yapılacağını duyurmuştu. Ücretsiz tablet dağıtımının 1. etabında 500 bin ücretsiz tablet dağıtımının ardından 30 bin adet ücretsiz tablet dağıtımı daha yapacağını duyurdu.

Ücretsiz tablet başvurusu için okullarda maddi durumu uygun olmayan öğrenciler belirlenerek ücretsiz tablet dağıtımı yapılacak öğrencilere en kısa sürede teslim edileceği duyuruldu. Bunun üzerine veliler Ücretsiz Laptop tablet başvurusu nasıl yapılır? Sorusuna yanıt aramaya başladılar.

Ücretsiz Laptop Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ücretsiz laptop ve tablet başvurusu için belirlenen destek programı içerisinde belediyelere ayrılan bağış miktarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın . 444 55 22 nolu telefonları arayarak konu hakkında detaylı bilgi almak için belediyelere ait saha birimine bağlanmak suretiyle gerekli başvuru hakkında bilgi alabilmektedir.

Ayrıca vatandaşlarımız acun Ilıcalının başlatmış olduğu ücretsiz tablet bilgisayar başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını aramaktalar. Acun Ilıcalının başlatmış olduğu yardımseverlerin katkı sağlayarak toplanan yaklaşık 10 milyon Türk lirası MEB devredilerek ihtiyaç sahibi öğrencilerimize tablet bilgisayar dağıtımı gerçekleştirilecektir.

Acun ılıcalının başlatmış olduğu ücretsiz tablet bilgisayar kampanyasına başvuru yapmak için herhangi bir form veya özel bir başvuru bulunmamaktadır. MEB tarafından belirlenen öğrencilere dağıtım gerçekleştirilecektir.

Ayrıca konya’da gerçekleştirilen yardımsever vatandaşlarımızın oluşturduğu ücretsiz tablet bilgisayar kampanyasının ardından tuzla belediyesi de benzer bir örnek davranışa imza atarak askıda tablet kampanyası başlatarak. İhtiyacı olan öğrencilerin www.askidatablet.com  adreslerine girerek gerekli başvuruyu yapabileceklerini açıkladılar.

Ücretsiz Laptop Tablet Başvurusunu Kimler Yapabilir?

Ücretsiz tablet ve laptop başvurusu yapacak  öğrenciler okul müdürlükleri tarafından gerek duyulduğunda aileler ve öğrenciler tek tek aranarak ihtiyaçlarının bulunup bulunmadı tespit edildikten sonra. Uygun görülen aile ve öğrencilere ücretsiz tablet dağıtımı yapılmaktadır. Ayrıca Ücretsiz tablet veya bilgisayar almak isteyen ailelerin çocuk sayısı maddi durumu ve okula giden öğrenci sayısına göre değerlendirilebilmektedir.

Ücretisiz Tablet Bilgisayar İçin Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Bedava tabelet veya bilgisayar başvurusu yapmak için yukarıda belirttiğimiz gibi herhangi bir başvuru doldurmaya veya başvuru yapmaya gerek olmamakla birlikte okullar ve okullarda görevli öğretmenler öğrenciler ve aileler ile irtibata geçerek ihtiyacı bulunan kişileri belirleyerek tablet veya bilgisayar ihtiyacı karşılanmaktadır.

Yorumlar

 1. Hanife Coşkun dedi ki:

  Kızım üniversite 4 sınıf ekonomi iktisat tez ve sınavlar için istiyorum

  1. Hanife Coşkun dedi ki:

   Cevabınızı bekliyorum

 2. Halime kara dedi ki:

  4 çocuğum var hepsi öğrenci hiç bir canlı ders alamadık mahallemizde alt yapı yok bizimde telefonunuzun internet i hiç yetmiyor yesilkartliyiz durumumuz yok ltfn internet li tablet talebinde bulunmak istiyorum

 3. Zehra dedi ki:

  3tane okuyan cocuklarim var lutven bizede verin matdi durumum yok alamiyorum lutven